Forum Νοσηλευτικής Πελοποννήσου
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενας χωρος αφιερωμενος στους φοιτητες του τμηματος νοσηλευτικης, για ολες τις ανακοινωσεις και τις αποριες.
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Natalie

Natalie


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΔευ Νοε 28, 2011 8:02 pm

Εργαστήριο φυσιολογίας και κλινική άσκηση βασικής μαζι!?? αδιανόητο! κανείς δε μας υπολογίζει εμάς... Mad

Αύριο κάποιοι έχουμε βασική κλινική και την ίδια ώρα, με την αλλαγή που έγινε στη φυσιολογία (τεταρτη) έχουμε κ φυσιολογία εργαστηριο!

Η βασική θα γίνει κανονικά.. χωρίς καμια αλλαγή ή αναπλήρωση...



τελεια...... φανταστικά.. και εμείς σαν πρόβατα θα κάτσουμε να την φαμε..... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsir

matsir


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΤετ Νοε 30, 2011 12:03 am

Natalie έγραψε:
Εργαστήριο φυσιολογίας και κλινική άσκηση βασικής μαζι!?? αδιανόητο! κανείς δε μας υπολογίζει εμάς... Mad

Αύριο κάποιοι έχουμε βασική κλινική και την ίδια ώρα, με την αλλαγή που έγινε στη φυσιολογία (τεταρτη) έχουμε κ φυσιολογία εργαστηριο!

Η βασική θα γίνει κανονικά.. χωρίς καμια αλλαγή ή αναπλήρωση...



τελεια...... φανταστικά.. και εμείς σαν πρόβατα θα κάτσουμε να την φαμε..... Neutral

Ακριβώς! Απορώ πως και δεν μίλησε κανείς από μας.. Χάσαμε εργαστήριο από απερισκεψία των καθηγητών και μόνο. Το λιγότερο πρέπει να γίνει τώρα είναι μία αναπλήρωση του εργαστηρίου. Ομολογουμένως, ήταν πολύ επιπόλαιη η αλλαγή αυτή του εργαστηρίου της φυσιολογίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalie

Natalie


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΤετ Νοε 30, 2011 11:23 am

η κατασταση ειναι τραγικη..... εγω μετα την κλινική πήγα για μια ώρα φυσιολογία με δεχτηκε όπως και άλλα παιδια όμως δεν προλαβα τπτ απο παράδοση....(ουσιαστικά μόνο παρουσια εβαλα) είπε πως θα προσπαθήσει να βάλει κάποια αναπλήρωση για όσους το έχασαν......
το ελπίζω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsir

matsir


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΤετ Νοε 30, 2011 11:06 pm

Τι θα πει ότι θα προσπαθήσει;; εμένα αυτο δεν με καλύπτει. Κανονικά όφειλε να μη το κάνει έτσι ώστε να διασταυρώνεται όχι με εργαστήριο, αλλά ούτε καν με θεωρία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalie

Natalie


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 12:37 pm

και εγω μαζι σου ρε παιδι μου. ομως ενταξει ανθρωπος ειναι οχι θεος.... όλοι κανουμε λαθοι ή ξεχνάμε πραγματα. Πρέπει να το αναπληρώσει και θα το κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsir

matsir


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! EmptyΠαρ Δεκ 02, 2011 10:55 pm

Natalie έγραψε:
και εγω μαζι σου ρε παιδι μου. ομως ενταξει ανθρωπος ειναι οχι θεος.... όλοι κανουμε λαθοι ή ξεχνάμε πραγματα. Πρέπει να το αναπληρώσει και θα το κάνει.

Δεν τον σταυρώνω γιατι έκανε λάθος. Να το διορθώσει λέω. Είναι απλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» έχεις πρόβλημα με το mail της σχολής; Λύση!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forum Νοσηλευτικής Πελοποννήσου :: Τμημα Νοσηλευτικης Πελοποννησου :: 2ο Έτος-
Μετάβαση σε: