Forum Νοσηλευτικής Πελοποννήσου
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενας χωρος αφιερωμενος στους φοιτητες του τμηματος νοσηλευτικης, για ολες τις ανακοινωσεις και τις αποριες.
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Natalie

Natalie


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΤρι Νοε 08, 2011 11:20 am

Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι κάθε έτους να στείλουν τα δρομολόγια που πιστεύουν, για το έτος τους, πως χρειάζονται για το νοσοκομείο. Να σταλούν στο mail nrs10056(παπακι).gr (δεν μου επιτρέπεται ακόμα να δημοσιεύω mail γιαυτο και το παπακι το εβαλα ολογραφως)

Το 2ο έτος δεν έχει εκπρόσωπο γιαυτό και την Πεμπτη 10/11/11 και ώρα 15:00 θα γίνει η ψηφοφορία (τα εργαστήρια των αγγλικών θα γίνουν κανονικά και εφόσον μπουν οι παρουσιες θα γίνει η ψηφοφορία) Παρακαλούνται όσοι θέλουν να βάλουν υποψηφιότητα να το δηλώσουν στο παραπάνω mail.


Eυχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
raul7




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΤετ Νοε 09, 2011 10:21 am

συγνωμη αλλα νιωθεις?για ποιο λογο να στειλουμε στο δικο σου μειλ αν θα βάλουμε υποψηφιοτητα?οτι αποφασισουμε εκεινη τη στιγμη θα κανουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsir

matsir


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΤετ Νοε 09, 2011 4:45 pm

raul7 έγραψε:
συγνωμη αλλα νιωθεις?για ποιο λογο να στειλουμε στο δικο σου μειλ αν θα βάλουμε υποψηφιοτητα?οτι αποφασισουμε εκεινη τη στιγμη θα κανουμε.....

Περιττό να πω ότι θα ήταν πιο σωστο να προσέχουμε τη φρασεολογία μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
assistant

assistant


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΤετ Νοε 09, 2011 4:48 pm

raul7 έγραψε:
συγνωμη αλλα νιωθεις?για ποιο λογο να στειλουμε στο δικο σου μειλ αν θα βάλουμε υποψηφιοτητα?οτι αποφασισουμε εκεινη τη στιγμη θα κανουμε.....

Καλό θα ήταν να προσέχουμε τι λέμε και πως το λέμε. Και αυτό το ''της τελευταίας στιγμής'' μας έχει καταντήσει έτσι, σε όλους τους τομείς.

ΥΓ: Και επειδή βλέπω ένα ''7'' μετά το όνομά σου, ελπίζω μόνο να είναι ένας τυχαίος αριθμός και να μη σημαίνει πως η ομάδα μου έχει οπαδούς κάφρους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Natalie

Natalie


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΤετ Νοε 09, 2011 6:07 pm

raul7 έγραψε:
συγνωμη αλλα νιωθεις?για ποιο λογο να στειλουμε στο δικο σου μειλ αν θα βάλουμε υποψηφιοτητα?οτι αποφασισουμε εκεινη τη στιγμη θα κανουμε.....

Ακου "αγαπητέ συμφοιτητή" δε ξέρω αν εγω νιώθω, εσυ σίγουρα πάντως ΟΧΙ! Είμαστε στη σχολή δεύτερο χρόνο τώρα και εκπρόσωπο δεν έχουμε. Το έτος μας είναι περίγελος στη σχολή απο τους καθηγητές ως τους υπόλοιπους φοιτητές. Ένας ανθρωπος, ΕΝΑΣ δε εχει φιλοτιμηθεί να ξεκινήσει και να πει να ψηφισουμε και να γίνει, γιατι πάντα δε θα μαζευόμαστε. Και ξέρεις γιατι; Γιατι σας έχει καρφωθεί στο μυαλό πως όλα θα γίνουν απο άλλους και ποτέ δε κουνάτε ούτε το δαχτυλάκι σας. Είπα λοιπόν να το αναλάβω και αυτο εγώ μπας και κάνουμε δουλεια αλλα απότι βλεπω μη που τα γράφετε όλα. Έβαλα το mail ώστε να έχω αυριο έτοιμα χαρτια να ψηφισουμε ώστε να γίνουν όλα γρηγορα,αλλά να σας εσάς οκ... πάρτε μας όλους στο λαιμό σας. Πριν αναφερθείς σε κάτι κοιτάξου πρώτα στο καθρέφτη και αναρωτήσου τι εχεις κανει εσυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Κορυδαλλος Πειραια

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΠεμ Νοε 10, 2011 2:36 pm

Raul7 το σχολιο σου ειναι απαραδεκτο και προσβλητικο. Οι ψηφιση των εκπροσωπων καθε ετους ειναι μια διαδικασια σημαντικη, προκειμενου να υπαρχει καλητερη ανταποκριση και αντιμετωπιση προβληματων απο τους φοιτητες. Δεν ειναι κατι αστειο ουτε μια αγγαρεια που θα την αναθεσεις στη " τουρλα του Σαββατου". Ορισμενα ετη δεν ειχαν ψηφισει καν εκπροσωπους περυσι...πρεπει να μπει μια οργανωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nursinguop.forumgreek.com
raul7




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΠεμ Νοε 10, 2011 10:50 pm

δεν αντιλέγω πως επρεπε καποια στιγμη να γινει αυτο.....αλλα δεν βλεπω το λογο που επρεπε να στειλουμε μειλ σε μια συμφοιτητρια μας....αν εχω αδικο πειτε μου.......το 7 ειναι τ αγαπημενο μου νουμερο δεν ειμαι καφρος οπαδος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsir

matsir


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους   Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους EmptyΣαβ Νοε 12, 2011 7:05 pm

Ακόμη και να μην έβλεπες το λόγο, αγαπητέ, όφειλες να είσαι περισσότερο ευγενικός. Και ναι, έχεις άδικο. Και θα συμφωνήσω με τη Natalie που λέει ότι πρέπει επιτέλους να μπει μια τάξη και μια οργάνωση. Δε γίνεται να πηγαίνει πίσω μια ζωή η σχολή επειδή 2-3 (ίσως και περισσότεροι) είναι της 'τελευταίας στιγμής'. Και ένα συγγνώμη στη συμφοιτήτρια μας για το απαράδεκτο σχόλιο δε βλάπτει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προς τους εκπροσώπους κάθε έτους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αναμονή για δρομολόγια σχολής, προς εκπροσωπους
» ΕΚΛΟΓΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΤΟΥΣ
» Το «Θέατρο του Ιονίου» παίζει για τους Συνέδρους στις 12 Μαΐου ΔΩΡΕΑΝ
» video προς σκέψη και ευαισθητοποίηση
» Πρόγραμμα Erasmus. Ενημέρωση προς φοιτητές.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forum Νοσηλευτικής Πελοποννήσου :: Τμημα Νοσηλευτικης Πελοποννησου :: Ανακοινώσεις και Νέα της Σχολής-
Μετάβαση σε: